Jak mogę ci pomóc przy zakupie lub sprzedaży działki?

Jeśli czytałeś artykuł ’Kim jest Alicja z Krainy Działek’, to wiesz, że trochę się w nim rozpisałam. Dziś więc, na osobnej kartce napiszę jak i w czym mogę ci pomóc.

Po wielu latach doświadczenia na rynku nieruchomości wiem już, że droga do własnej wymarzonej działki może być prosta i przyjemna, ale może też być kręta i wyboista. I to drugie zdarza się częściej. A po drodze często napotkasz przeszkody, których wcale a wcale byś się na niej nie spodziewał. A których usunięcie może potrwać wiele lat i pochłonąć mnóstwo twojej energii oraz pieniędzy. A może nie skończyć się nigdy.

droga do wymarzonej działki

Po co mi Działka bez tajemnic.pl ?

Dlatego stworzyłam stronę ’Działka bez tajemnic’. Po to, aby pomagać takim osobom jak ty, spełnić marzenie o własnym kawałku ziemi na Ziemi. Po to, abyś mógł stanąć wkrótce na twojej własnej działce :) Rozejrzeć się dookoła w piękne letnie popołudnie z uśmiechem na buzi. A nie ze świadomością, że kupiłeś felerną działkę i teraz masz problem, który nie wiesz jak rozwiązać.
Dlatego przybliżam ci wiedzę o nieruchomościach gruntowych na blogu, odpowiadam na pytania i wątpliwości, które pojawiają się bardzo często w związku z działkami, które się wam spodobały i chcecie je kupić. I nie macie pewności czy czasem nie wpakujecie się na minę.
Dlatego jeśli masz pytania czy wątpliwości w temacie poszukiwania lub zakupu, czy też sprzedaży nieruchomości gruntowych, to pisz pod postami, zadawaj pytania na blogu albo na grupie na Facebooku, na wszystkie staram się odpowiedzieć. A jeśli nie jestem w stanie, to odsyłam w odpowiednie miejsce – bo musisz też wiedzieć, że z przyjemnością służę pomocą jeśli chodzi o nieruchomości gruntowe, ale nie jestem prawnikiem czy radcą prawnym i nie chcę nawet wchodzić w ich kompetencje.

z działka bez tajemnic będzie łatwiej
Z Alicją z Krainy Działek będzie łatwiej

A jeśli potrzebujesz więcej, to mam dla ciebie kursy i szkolenia, a także ebooki, z których dowiesz się samych konkretów. Bez lania wody poznasz konkretne rozwiązania i konkretne ścieżki, którymi poprowadzę cię do osiągnięcia celu, jakim jest zakup własnej wymarzonej działki. Pokażę ci co i jak sprawdzić przed zakupem aby nie wpakować się na minę i jak rozwiązać problemy gdy się już one pojawią. A także kiedy lepiej odpuścić.
Jeśli sprzedajesz działkę, to pokażę ci jak się konkretnie do sprzedaży przygotować, jak uatrakcyjnić ofertę i jak uniknąć potencjalnych problemów.

A to wszystko na bazie lat praktycznych doświadczeń i rozwiązywania praktycznych problemów, a nie siedzenia za biurkiem i patrzenia na oferty na monitorze :)

spełniaj marzenia z działką bez tajemnic
Spełniaj marzenia z Działką bez tajemnic

A więc kursy, szkolenia i ebooki, ale czy coś jeszcze?

Pomogę także, gdy będziesz potrzebował

  • analizy działki, którą chciałbyś kupić, ale nie masz pewności, czy wszystko z działką w porządku i czy nie kryją się za nią jakieś problemy
  • aby ktoś wypełnił ci wniosek o wydanie Warunków Zabudowy bez błędów i spędzania nad nim godzin i dni
  • audytu działki pod kątem możliwości zabudowy potrzebnego, abyś wiedział, co możesz na działce wybudować, a czego nie możesz i czy dostaniesz Warunki Zabudowy na twój wymarzony dom (na przykład piętrowy czy z płaskim dachem), a także co we wniosku wpisać, aby został rozpatrzony pozytywnie i po twojej myśli
  • strony internetowej sprzedawanej nieruchomości jeśli nie masz na jej zrobienie czasu i chęci lub nie wiesz jak się za to zabrać
  • przekonujących zdjęć twojej sprzedawanej nieruchomości położonej w Wielkopolsce

A więc rozgość się na stronie Działka bez tajemnic.pl, czytaj bloga, zadawaj pytania i zajrzyj do sklepu. Będzie mi miło, gdy pozostaniemy w kontakcie. Trzymam mocno kciuki za spełnienie twojego marzenia o własnej wymarzonej działce! A jeśli będziesz potrzebować wsparcia, to wiesz, gdzie mnie znaleźć.

Uśmiechnij się! :)
Alicja z Krainy Działek

działka bez tajemnic w toskanii
Marzenia są po to, aby je spełniać :)