Dzień dobry

Tadam! Dziś jest ten dzień! Dzień, w którym rozpoczynam projekt 'Działka bez tajemnic’ oraz pisanie bloga o tym jak bezpiecznie kupić i sprzedać działkę. Dziś startuje projekt, który siedział we mnie od kilku lat.

Co ja robię tu?

Jestem tu po to, aby pomóc Ci przejść tą trudną drogę zakupu lub sprzedaży działki. Tak, aby odbyło się to przy jak najmniejszym stresie. Aby zminimalizować ryzyko, że coś pójdzie nie tak i kupisz działkę, na której nie da się nic wybudować na przykład. Albo sprzedawana działka zostanie bez klienta na rok lub dłużej albo klienci będą wodzić cię za nos, domagając się wciąż nowych rabatów. A pośrednik będzie mówił, że się stara, ale nikt się nie interesuje.

Chciałabym odpowiedzieć na wiele pytań, które pojawiają Ci się podczas zakupu czy sprzedaży działki. Chciałabym rozwiać wątpliwości i problemy, z którymi albo już się zetknąłeś albo się zetkniesz, gdy chcesz kupić swoją wymarzoną działkę, albo sprzedać działkę najlepszemu klientowi.

Chciałabym, aby projekt 'Działka bez tajemnic’ był dla Ciebie wsparciem i pomocą. Aby pomagał spełniać marzenia. Marzenia o własnym kawałku ziemi na Ziemi. I o budowie własnego wymarzonego domu albo o miejscu, do którego przyjeżdżasz się zrelaksować w piękny letni dzień w małym domku rekreacyjnym. I marzenia o realizacji wymarzonych inwestycji lub stylu życia, gdy już sprzedaż działkę.

marzenie o własnej działce

Bo przecież marzenia są po to, aby je spełniać, prawda? Zacznij już dziś!

Po wielu latach spędzonych na praktycznym pomaganiu w zakupach i sprzedażach działek widzę, jakie ten proces może generować problemy i na jakie trudności możesz się natknąć, jakie możesz mieć obawy i w czym możesz czuć się niepewnie, gdy chcesz kupić lub sprzedać swoją działkę. Wiem jaki to stres, bo sama przez to przechodziłam nie raz. Wiem też ile rzeczy trzeba wiedzieć, aby sprawdzić wszystko dokładnie i zminimalizować ryzyko zakupu felernej działki. Albo ryzyko braku klientów przez najbliższy rok lub dwa.

Ale wiem też, jak sobie z tymi wszystkimi problemami i obawami poradzić, jak sprawić, aby zakup czy sprzedaż działki był przyjemnością. Jak w miarę możliwości wyeliminować nerwy i stres, że coś pójdzie nie tak jak chcemy. Wiem, co musisz wiedzieć i co sprawdzić przed zakupem działki. I chcę się tą wiedzą z tobą podzielić.

I nawet jeśli nie jesteś specjalistą, nawet jeśli nie umiesz czytać map i ustaw, ani nie chcesz zostać ekspertem od nieruchomości, to możesz zrobić to samodzielnie. Zamiast polegać na tym, że sprzedawca lub pośrednik wszystko ci powie. Wiedza, którą chcę ci przekazać, zaoszczędzi ci mnóstwo czasu i stresu, a także uchroni przed stratą twoich setek tysięcy złotych.

odważ się marzyć o własnej działce

I wiem też, jak wielka jest to pomoc, gdy ktoś przejdzie ten proces razem z Tobą, pomoże i podpowie co, jak i gdzie sprawdzić krok po kroku, aby nie popełnić po drodze jakiegoś błędu. Bo nawet drobny błąd czy niedopatrzenie może spowodować, że stracisz wszystkie swoje oszczędności na zakup działki, która będzie problemem, a nie przyjemnością. Albo stracisz wiele czasu na poszukiwanie klientów, którzy wcale nie chcą się pojawić. Dowiesz się, jak wyeliminować problemy działki, jeśli twoja działka je ma, aby łatwiej ją sprzedać.

marzenie o własnej działce

Projekt 'Działka bez tajemnic’

Przez te wszystkie lata odpowiedziałam na niezliczoną ilość waszych pytań, rozwiałam wiele wątpliwości, wychwytywałam problemy, których osoby kupujące nie zauważały albo bagatelizowały, bo przecież 'jakoś to będzie’. I zbyt wiele razy widziałam, do jakich problemów takie bagatelizowanie może doprowadzić. Zbyt wiele razy słyszałam słowa: 'Gdybyśmy o tym wiedzieli zanim kupiliśmy tą cholerną działkę…’

Dlatego chcę na konkretnych przykładach pokazać Ci jakich błędów unikać podczas zakupu lub sprzedaży działki. A jeśli się już pojawią, to jak sobie z nimi spróbować poradzić, jeśli jest to możliwe. I czy w ogóle jest możliwe.

Dlatego chcę zebrać tu użyteczną wiedzę – przede wszystkim praktyczną, a nie teoretyczną, bo sama jestem praktykiem, a nie teoretykiem. Chcę odpowiadać na Twoje pytania i rozwiewać wątpliwości, z którymi na pewno się spotkasz. Jestem tu dla Ciebie.

poranek na własnej działce

Dlatego stworzyłam projekt 'Działka bez tajemnic’. Dlatego jeśli poszukujesz swej wymarzonej działki, chcę pokazać Ci, jak rozpoznać problemy zanim kupisz swój kawałek ziemi na Ziemi i jak sprawić aby twoja wymarzona działka faktycznie okazała się ogromną radością, a nie problemem. Abyś mógł wybudować na niej swój wymarzony dom albo stworzyć piękne miejsce do odpoczynku. Jeśli sprzedajesz, chcę pokazać ci jak podzielić działkę i jak przygotować się do jej sprzedaży. Jak znaleźć fajnych płacących klientów na zakup twojej działki i jak wyeliminować problemy, przez które twoja działka tych fajnych klientów nie ma.

droga do własnej działki

Jak to działa?

Projekt 'Działka bez tajemnic’ sprawia, że mogę pomóc większej liczbie osób, także Tobie. Więc cieszę się bardzo, że tu jesteś. Rozgość się, poczytaj, skorzystaj z darmowej wiedzy, którą z ogromną radością się na blogu dzielę. A jeśli potrzebujesz dalszej pomocy, to zobacz jaką jeszcze mam dla ciebie ofertę. Znajdziesz u mnie ebooki i kursy, szkolenia i pomoc przy wypełnianiu urzędowych wniosków. A jeśli nie masz czasu albo ochoty się tego wszystkiego uczyć, to zamów Analizę Twojej Wymarzonej Działki.

I uśmiechnij się :)

Alicja z Krainy Działek

Napisz komentarz